December 10, 2023

Lecafe moustache

Delicious food

Saldus ir sausas šampanas: kurį turėtumėte pasirinkti

Putojantis vynas Cava GRAN DUCAY Brut Nature DO

Saldus  ir sausas šampanas: kurį turėtumėte pasirinkti? Tai klausimas į kurį teisingo atsakymo nėra  ir negali būti. Tai priklauso nuo daugelio dalykų. Tikriausiai visi žinome, jog daugelis šampanų – tai putojantis vynas. Kokį rinksitės, priklauso nuo daugelio aspektų. Labiau svarbu pasirinkti tinkamą pardavėją, kuris tikrai neleis sau pardavinėti nekokybišką prekę. Skanus vynas vynoguru.lt parduotuvėje tikrai jūsų nenuvils. Specialistai kruopščiai atrinkę gėrimus įvairiausiam skoniui, įpročiams ir net finansinėms galimybėms. Nors pastebima, jog vynoguru.lt produkcija, lyginant su kitomis prekybos vietomis tikrai siūlo protingas kainas. Nesunkiai parduotuvę raskite čia

Taigi, kaip išsirinkti šampaną? Renkantis šampaną arba  kitą putojantį vyną,  reiktų atkreipti dėmesį, kad gėrimo saldumo skalė yra kiek kitokia, nei neputojančio vyno. Sausiausio skonio gėrimai žymimi brut, Putojantis vynas, paženklintas extra dry jau turės pastebimo saldumo, o demi sec stiliaus šampanas jau yra pakankamai saldus. Taigi, sąžiningai sau įvertinkite, koks saldumas jums priimtiniausias. O dažnai tai priklauso ir nuo nuotaikos ar esamos progos, netgi kompanijos žmonių, kurie vaišinsis šampanu. 

Renkantis šampaną ar putojantį vyną, labai svarbiu kriterijumi gali tapti gamintojo vardas. Didieji šampano namai turi didelį žaliavos pasirinkimą, tad geba užtikrinti, kad jų bazinių šampanų skonis bus vienodas nepriklausomai nuo derliaus metų ypatybių. Daugeliui tauriųjų gėrimų žinovams tai yra be galo svarbus kriterijus. 

Dar vienas svarbus dalykas, lemiantis, kokį šampaną pasirinksite, gali būti derinimas prie maisto. Šampanas yra itin universalus derinant prie maisto. Prie užkandžių tiks  jaunas  bazinis  šampanas, Prie raudonos mėsos idealu ryškaus skonio rožinis arba itin brandus šampanas. O štai šviežios austrės sudarys nepakartojamą skonį su baltu, jaunu minerališko skonio šampanu.